Przejdź do treści

O firmie

Witamy na naszej stronie internetowej

 

Oferujemy kompleksowość usług obróbki mechanicznej w tym usługi spawalnicze. Współpracujemy z innymi zakładami z branży obróbki, cięcia laserem i wodą, galwanizacji zapewniając przy tym terminowość realizacji zlecenia, jak i pełną obsługę logistyczną.

 

Wykonujemy elementy według indywidualnych wymagań klientów w ilości pojedynczej oraz seryjnej produkcji dla rożnych gałęzi przemysłu dla klientów w Polsce i zagranicznych. 

 

Nasze produkty powstają z różnorodnych materiałów własnych, jak i powierzonych przez Klienta.  

 

Zapraszamy do współpracy!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest DMC Sp. z o.o., siedziba: Tychy, Przemysłowa 55.