Przejdź do treści

About

About us

 

We offer comprehensive services in machining, including welding services.

 

We cooperate with other production plants within the processing industry: laser, water cutting and galvanizing, while ensuring the timely execution of the order, and full logistics service.

 

We make elements according to individual customer requirements from single details to serial production for various industries and customers in Poland as well as abroad. We make elements from various own materials and those provided by the customer.

 

We invite you to cooperate with us.

Data processing rules

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest DMC Sp. z o.o., siedziba: Tychy, Przemysłowa 55.